KONST / Litografier / Serigrafi 9658536
*
nr 965 8536
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Serigrafi, Curt Hillfon (f. 1943), 18/90, bladets mått: 91x64
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 juni 2015
kl 19:45:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/6 19:18:33
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt hillfon litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:44
-
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:05
-
3025 Serigrafi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, Silk..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:53
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:33
*
Curt Hillfon
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
nr 965 8536
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Serigrafi, Curt Hillfon (f. 1943), 18/90, bladets mått: 91x64
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/6 19:18:33 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: curt hillfon litografier serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:44 -
3058 Serigrafi
efter Andy Warhol, yttermått inklusive ram: 84,5x84,5
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:05 -
3025 Serigrafi
Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige. Signerad, Silk..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:53
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:33